GreenEarth tehnoloģija – Saudzīga apģērbu tīrīšana

GreenEarth Cleaning ir patentēts process sausajai apģērbu tīrīšanai, izmantojot šķidro silikonu (dekametilciklopentasiloksānu jeb D5). Visās mūsu apģērbu tīrītavās mēs izmantojam D5 apģērbu tīrīšanas tehnoloģiju.

Kas ir GreenEarth?

Tīrīšanas procesā petroķīmisko produktu vietā tiek izmantots šķidrais silikons. Būtībā tās ir „sašķidrinātas” smiltis, tāpēc silikons nav videi kaitīgs un toksisks. Atbrīvojoties vidē, tas drošā veidā sadalās trīs pamatelementos, no kā tas ir veidots: smiltīs (SiO2) un ūdens un ogļskābās gāzes mikrodaļiņās. Tas nozīmē, ka līdzeklis nekaitē gaisam, ūdenim un augsnei. GreenEarth ir drošs arī cilvēkiem. Tā kā pēc GreenEarth metodes tīrītais apģērbs netiek mērcēts perhloretilēnā vai citos petroķīmiskajos šķīdinātājos, tas tiek atgriezts lietotājiem svaigs un tīrs, bez nepatīkamā „perhloretilēna aromāta”.

GreenEarth ir arī ļoti maigs pret apģērbu. Krāsas neizbalē, un baltas krāsas apģērbs nekļūst pelēks vai dzeltens. Audumi ir gludi un zīdaini maigi, un džemperi atkal ir mīksti un rada glāsmainu sajūtu.

Ir zinātniski pamatots, kāpēc ar GreenEarth tīrīšanas tehnoloģiju apģērbs kļūst labāks pēc skata un sajūtām. Šķidrais silikons ir ķīmiski neaktīvs (inerts), kas nozīmē, ka tam nav ķīmiskas reakcijas ar auduma šķiedrām. Tas vienkārši nogādā tīrīšanas līdzekli uz jūsu drēbēm un aizgādā projām netīrumu un smērvielu daļiņas. Tam ir arī ļoti mazs svars un ļoti zems virsmas spraigums, kas ļauj tam maigi iekļūt auduma šķiedrās un iztīrīt netīrumus tā, kā to nespēj ūdens vai perhloretilēns. Tādējādi tas tīra, bet nav abrazīvs vai agresīvs, balinošs vai deformējošs. Tādēļ tas ir tik drošs un efektīvs dabai draudzīgs tīrītājs pat vistrauslākajiem apģērba gabaliem – pērlīšu izšuvumiem, smalkām mežģīnēm, zīdam, kašmiram, visam, ko varat iedomāties. Un, atšķirībā no citām tīrīšanas metodēm, GreenEarth neliek drēbēm sarauties.